SA Elva Laste- ja Perekeskus
Järve 1
61504 Elva
Tel. 5866 4222
E-post: lastejaperekeskus@elva.ee
FB: SA Elva Laste-ja Perekeskus

Juhataja
Esta Tamm
Tel 5682 8239
E-post: esta.tamm@elva.ee

Raamatupidaja
Terje Lainoja
Tel 5866 4222
E-post: terje.lainoja@elva.ee

Kontori assistent
Maria-Kristiina Frei
Tel 5866 4222
E-post: maria-kristiina.frei@elva.ee

Asendushooldus
Sotsiaaltöötaja Tiina Kivirüüt
Tel 5917 9455
E-post: tiina.kiviruut@elva.ee

Järve lasteaed
Direktor Annika Kaziu
Tel 5198 7038
E-post: annika.kaziu@elva.ee

Nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskus
Keskuse juht Jaana Unt
Tel 5883 9343
E-post: jaana.unt@elva.ee

Nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskus
Tugiisiku teenuse koordinaator, arendusspetsialist
Teele Kravtšenko
Tel 5389 5875
E-post: teele.kravtšenko@elva.ee

Nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskus
Sotsiaaltöötaja, kliendisuhete spetsialist
Liis Laumets
Tel 5749 5499
E-post: liis.laumets@elva.ee

Nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskus
Sotsiaaltöötaja, rehabilitatsiooni teenuse koordinaator
Maia Markus
Tel 5190 1653
E-post: maia.markus@elva.ee

Peremaja „Männipesa“ (Järve tn)
Tel 5348 5690
E-post: mannipesa@elva.ee

Peremaja „Männimaja“ (Järve tn)
Tel 5323 9439
E-post: mannimaja@elva.ee

Peremaja „Kaasiku“ (Kase tn)
Tel 5866 4221
E-post: kaasiku@elva.ee

Peremaja „Õnnetriinud“ (Kase tn)
Tel 5308 8429
E-post: onnetriinud@elva.ee

Noortekorter (Kirde tn)
Tel 5866 8118
E-post: noortekorter@elva.ee

Poistekorter (Pikk tn)
Tel 5332 3768
E-post: poistekorter@elva.ee

Köök
Tel 5383 2384
E-post: jarve.toitlustus@elva.ee